Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Verstoppertje
Twee homofielen vervelen zich.Zegt de ene: "Gerrit ? Zullen we verstoppertje gaan spelen ? Als je me vindt, dan mag je me gebruiken en als je me niet vindt zit ik in het keukenkastje !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dekens van Koos (6.6/10)
Op de markt staat een kraam met wollen dekens en er hangt een bord bij met de tekst: Alleen onder de dekens van Koos blijft u kinderloos! De dekens vinden grif aftrek. Maar na enige maanden komt een b...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Eerste keer seks (7.54/10)
Een 14 jarige jongen komt thuis, loopt naar zijn moeder en zegt: 'Ma, ik heb vandaag voor de eerste keer seks gehad!' Moeder is geschokt, en zegt: Wat je bent nog maar 14 en al seks! Naar je kamer en ...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Seks met nonneke (7.88/10)
Een punker stapt de kapperszaak binnen en zet zich naast een nonneke.Hij bekijkt haar eens goed en vraagt haar: "Wil je met mij eens neuken?"
Erg verontwaardigd ver...
Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
