Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Verstoppertje
Twee homofielen vervelen zich.Zegt de ene: "Gerrit ? Zullen we verstoppertje gaan spelen ? Als je me vindt, dan mag je me gebruiken en als je me niet vindt zit ik in het keukenkastje !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Melk of water? (6.81/10)
Jantje komt op school en ziet dat juffrouw een mooie rode roos in haar decolleté draagt.Hij vraagt aan de juffrouw: "Juffrouw, drinkt die roos melk of water?"
"Water, n...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
Kistje onder het bed (8.01/10)
In het begin van hun huwelijk verstopte een vrouw een kistje onder het echtelijk bed. Ze vroeg aan haar man haar te beloven om nooit van zijn leven in het kistje te kijken. Jarenlang hield de man zich...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Schapenneuker (7.78/10)
Wilfried spreekt met een vriend van hem: Zie je dat huis daar? Dat heb ik gebouwd. Ik ben er in totaal anderhalf jaar mee bezig geweest. Bloed, zweet en tranen heeft het me gekost, maar denk je dat ...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
