Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat is daar zo bijzonder aan?
Twee vrienden komen elkaar tegen op straat."Ik heb zojuist toch iets bijzonders meegemaakt," zegt de ene. "Ik kwam zojuist iemand tegen die ik al 27 jaar niet heb gezien!"
"Wat is daar zo bijzonder aan ?" vraagt de ander. "Ik kwam zojuist iemand tegen die ik nog nooit had gezien..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sterren zien (7.51/10)
Twee mannen gaan kamperen. Ze zetten de tent op en wanneer de avond valt kruipen ze in hun slaapzak en beginnen te slapen. Om 4u snachts worden ze wakker en de ene vraagt aan de andere : "Weet je...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
In je blootje! (7.92/10)
Een militair wordt wegens straf, hij wedde te veel, overgeplaatst. Op zijn nieuwe kazerne meldt hij zich eerst bij zijn nieuwe commandant, die al op de hoogte was gesteld van de wedlust van de nieuwko...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
sneeuw verwacht (7.4/10)
Norman en zijn blonde vrouw luisteren tijdens het ontbijt naar deradio en horen de nieuwslezer zeggen :
"Er wordt 8 tot 10 cm sneeuw verwacht vandaag. Wilt u uw auto aan
...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
