Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat is daar zo bijzonder aan?
Twee vrienden komen elkaar tegen op straat."Ik heb zojuist toch iets bijzonders meegemaakt," zegt de ene. "Ik kwam zojuist iemand tegen die ik al 27 jaar niet heb gezien!"
"Wat is daar zo bijzonder aan ?" vraagt de ander. "Ik kwam zojuist iemand tegen die ik nog nooit had gezien..."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De skivakantie (8.05/10)
Jack en Bob gaan een weekje skiën in Oostenrijk. Onderweg met de auto worden ze verrast door een sneeuwstorm. Ze proberen nog verder te rijden, maar als ze een hoeve langs de weg opmerken besluiten ze...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Een draaimolen (6.63/10)
Jantje komt weer eens te laat op school.Meester vraagt, en, Jantje?
Jantje: ja, meester ik kon er niets aan doen, mijn moeder kocht vannacht een kindje thuis.
Meester: Wel, jo...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Geel, rood, blauw mannetje (8.05/10)
Een trucker ziet langs de weg een geel mannetje staan dat weent. Hij stopt, gaat ernaar toe en vraagt wat er scheelt. Het mannetje antwoordt: 'Ik ben geel, kom van Venus, ben homofiel en heb honger'. ...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
