Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kamer 5 zit vol!
Een man ging eens in een hoerenkot binnen en vroeg aan de madam achter het loket de beste hoer van het huis. De vrouw wees hem door naar kamer 5.En zo geschiedde, diene man vertrekt en gaat kamer 5 binnen. Hij ziet daar een moordgriet doodstil op bed liggen helemaal naakt. Bloedgeil trekt em zen kleren uit en bespringt haar! Maar net op het moment dat hij zijn toppunt bereikt geeft de vrouw een witte vloeistof op hem uit!
De man,eel verontwaardigd, gaat naar de madam achter het loket en doet zijn beklag!! Waarop de vrouw zegt:"Juul, het lijk in kamer 5 zit vol!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Is het lekker? (7/10)
Een vrouw is haar man aan het pijpen.Vraagt ze aan hem: "Is het lekker?"
Zegt hij:"Dat weet ik niet, jij hebt 'm in je mond....."...
Mop verder lezen (Je hebt 122% gelezen)
Secretaresse Ontslagen (7.71/10)
's Morgens werd ik wakker en was 45. Alhoewel ik me niet bijzonder goed voelde hoopte ik toch dat mijn vrouw mij gelukkige verjaardag zou wensen. Tot mijner teleurstelling zei ze niet eens goedemorgen...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Kruiswoordraadsel (7.05/10)
Twee mannen zitten tegenover elkaar in de trein. Eén van hen vult een kruiswoordraadsel in. Plots knikt hij heen en weer met zijn hoofd en zegt tegen zijn overbuurman: "Ik kan hem niet meer verde...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
