Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kamer 5 zit vol!
Een man ging eens in een hoerenkot binnen en vroeg aan de madam achter het loket de beste hoer van het huis. De vrouw wees hem door naar kamer 5.En zo geschiedde, diene man vertrekt en gaat kamer 5 binnen. Hij ziet daar een moordgriet doodstil op bed liggen helemaal naakt. Bloedgeil trekt em zen kleren uit en bespringt haar! Maar net op het moment dat hij zijn toppunt bereikt geeft de vrouw een witte vloeistof op hem uit!
De man,eel verontwaardigd, gaat naar de madam achter het loket en doet zijn beklag!! Waarop de vrouw zegt:"Juul, het lijk in kamer 5 zit vol!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kleine Piet in de apotheker (7.05/10)
Kleine Piet stormt de apotheker binnen en roept: Drie dozen condooms in verschillende maten! Iedereen staat aan de grond genageld. De apotheker reageert en zegt: Ten eerste: je hoeft niet zo te roepen...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
SM Boekje gevonden (7.45/10)
Een moeder is in haar goede bui de kamer van haar zoon aan het opruimen, wanneer ze plots onder zijn bed een pornoboekje vindt vol SM en Bondage situaties. Opgeschrikt door de vele lugubere prentjes e...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Secretaresse en haar baas (7.2/10)
Opgemerkt dat de broek van haar baas openstond, zegt de secretaresse gegeneerd:'De poort van uw garage is blijven openstaan'
De baas verstomd begrijpt niets van wat z...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
