Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bierbrouwerij
Drie vrienden bezoeken tijdens hun vakantie een bierbrouwerij. Ze krijgen een rondleiding door de bierbrouwerij en op een gegeven moment valt een van de drie vrienden in een grote bierketel.Personeelsleden proberen met alle macht de man van de verdrinkingsdood te redden. De voorman adviseert de twee andere vrienden om buiten te gaan wachten.
Na een halfuur komt de voorman naar buiten om het droevige nieuws te vertellen: "Uw vriend is zojuist in de bierketel verdronken."
"Heeft hij erg veel geleden ?" vroeg een van de twee vrienden. "Nee," zei de voorman. "Ik denk het niet, want voordat hij verdronk is hij nog tweemaal uit de ketel geklommen om naar het toilet te gaan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Boekentas (7.4/10)
Jantje komt naar de school met een abnormaal geladen boekentas.De boekentas staat bol, volledig opgevuld en Jantje houdt de boekentas stevig vast met beide armpjes.
Juf Carine zegt: &qu...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Juiste nummer (7.94/10)
(((ring ))) ((((((((( ring-g-g-g-g ))))))))))) ***neemt op***"Hallo?"
"Dag liefje, papa hier," .... "Is mama in de buurt?"
"N...
Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Vrouwen verloren (7.73/10)
Twee mannen lopen ieder tamelijk zenuwachtig door de supermarkt, wanneer de een met zijn karretje opbotst tegen dat van de ander."Kijkt u toch een beetje uit!"
"Och, neem...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
