Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bierbrouwerij
Drie vrienden bezoeken tijdens hun vakantie een bierbrouwerij. Ze krijgen een rondleiding door de bierbrouwerij en op een gegeven moment valt een van de drie vrienden in een grote bierketel.Personeelsleden proberen met alle macht de man van de verdrinkingsdood te redden. De voorman adviseert de twee andere vrienden om buiten te gaan wachten.
Na een halfuur komt de voorman naar buiten om het droevige nieuws te vertellen: "Uw vriend is zojuist in de bierketel verdronken."
"Heeft hij erg veel geleden ?" vroeg een van de twee vrienden. "Nee," zei de voorman. "Ik denk het niet, want voordat hij verdronk is hij nog tweemaal uit de ketel geklommen om naar het toilet te gaan."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zetelen in de jury (6.81/10)
Een jongeman krijgt op een dag een briefje binnen waarin hij wordt gevraagd om te zetelen in de jury van een assisenproces. Natuurlijk wil hij zijn dagen niet verslijten in afzondering en vraagt aan a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Veertien kinderen (6.62/10)
Een vrouw komt met haar veertien kinderen bij de pastoor. De kleinste van twee jaar oud komt bij de pastoor. De pastoor: "En jongen hoe heet jij?"Jongetje: "Bertje."
...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Windje (6.92/10)
Een bejaard koppel zit op een zondagochtend in de kerk.Halverwege de dienst leunt de vrouw naar haar man en zegt:
"Ik heb zojuist een stil windje gelaten. Wat moet ik nu ...
Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
