Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Sexmaniak
Jan en Mieke zijn al 5 jaar getrouwd. Elke dag als Jan thuis komt van zijn zwaar werk,wil hij een beetje ontspanning. Hij is nogal een sexmaniac.Hij neemt zijn vrouw mee naar boven en zo elke dag opnieuw hebben ze seks.
Maar na 5jaar is Mieke dat een beetje beu geraakt.
Ze wil eens gewoon op haar gemak naar tv blijven kijken als haar man thuiskomt. Maar ze kan geen nee zeggen tegen haar man,dus ze gaat bij haar beste vriendin om raad vragen.
"Ah," zegt Annelies, " ga naar de sekswinkel en koop daar een opblaasbare pop." Mieke vindt dat een goed idee en ze volgt de raad van haar vriendin op.
Die zelfde dag komt haar man thuis. "Kom schatje, we gaan naar boven."
"Wel schat," zegt Mieke " mijn vriendin ligt boven op jou te wachten,ik heb niet zoveel zin vandaag, je mag met haar naar bed gaan."
"Maar schatje,weet je dat zeker?" antwoordt hij.
"Ja heel zeker schat!"zegt ze.
Hij rent vlug de trap op.
.....
5 minuten later komt hij terug naar beneden en zegt deze tegen zijn vrouw:
" Uw vriendin is toch een rare ze;
ik bijt in haar borst, ze laat een scheet en dan vliegt ze door het raam!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aantal tanden (6.29/10)
Op een zaterdagnacht heeft een oud vrouwtje net gedaan met werke. Juist wanneer ze haar winkeltje wil sluiten komen er 2 mannen binnen met een zwart masker. Het vrouwtje schrikt zich gek en vraagt wat...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
Vrouwen en sex (6.83/10)
Een vrouw komt in het drijfzand terecht en zakt langzaam maar zeker steeds dieper weg in de zuigende bodem. Ze is al tot haar middel weggezakt als er een man passeert. Uiteraard roept de ongelukkige v...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Opblaas materiaal (7.23/10)
Er lagen 2 mannen op het strand te zonnen.Opeens staat er een blinde man voor hen een opblaasbare pop op te blazen.
Een van de mannen, de meest sociaal voelende, staat op en gaat naar d...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)