Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schaafwondjes op ellebogen
Er komt een blondje bij de dokter en zegt dat ze pijn heeft aan haar ellebogen. De dokter kijkt naar haar ellebogen en ziet op elke elleboog hele grote schaafplekken."Hoe komt u aan die lelijke schaafplekken ?" vraagt de dokter.
"Dat komt door de sex op z'n hondjes op het ruwe tapijt, dokter" zegt het blondje.
"Kunt u dan niet een tijdje normale sex hebben in het normale missionarisstandje ?" vraagt de dokter.
"Dat heb ik geprobeerd dokter" zegt het blondje.
"Maar de hond stinkt zo uit zijn bek."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het goedkope hondje (7.42/10)
Een dom blondje koopt op de markt een hondje voor nen halven euro. Niks teveel zou je zeggen, maar thuis gekomen zet ze het hondje in de woonkamer op de grond en bekijkt het nog eens goed. Ze merkt da...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Bij den dokter ... (6.92/10)
Een Antwaarps blondje gaat naar de dokter en zegt : "khem boikpijn.""Boikpijn ?" vraagt de dokter, "is het accut ?"
Antwoord het blondje : "neeje ti...
Mop verder lezen (Je hebt 86% gelezen)
Blondje op het vliegtuig (7.95/10)
In een vliegtuig richting Montreal staat ineens een mooie blonde vrouw op en loopt van het economy-class gedeelte naar het business-class gedeelte en laat zich in zo'n comfortabele zetel vlijen.Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
