Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Schaafwondjes op ellebogen
Er komt een blondje bij de dokter en zegt dat ze pijn heeft aan haar ellebogen. De dokter kijkt naar haar ellebogen en ziet op elke elleboog hele grote schaafplekken."Hoe komt u aan die lelijke schaafplekken ?" vraagt de dokter.
"Dat komt door de sex op z'n hondjes op het ruwe tapijt, dokter" zegt het blondje.
"Kunt u dan niet een tijdje normale sex hebben in het normale missionarisstandje ?" vraagt de dokter.
"Dat heb ik geprobeerd dokter" zegt het blondje.
"Maar de hond stinkt zo uit zijn bek."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aan de overkant (6.15/10)
Een dame maakt in haar uppie een boswandeling. Ze nadert een rivier en vraagt zich af hoe aan de overzijde te komen. Toevallig (en gelukkigerwijs) ziet ze aan de overkant een blonde dame lopen. Het an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Dom blondje? (6.08/10)
Waarom trouwt een dom blondje niet met een Hollander?- Zo dom is ze nu ook weer niet...
Mop verder lezen (Je hebt 198% gelezen)
Blondje bij de kapper (7.04/10)
Er komt een dom blondje bij de kapper, 'Maak er maar iets moois van, maar de koptelefoon blijft op', zegt ze.'Ach', denkt de kapper, 'de klant is koning, ik zie wel hoe het lukt'.
De ...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
