Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een haastige man
Er was eens een man die op de trein moest wachten maar hij kan niet blijven stilzitten.Hij besluit om eens tien minuten naar het bordeel te gaan.
Na zijn lusten te hebben gedaan vraagt hij onschuldig aan het meisje hoe het komt dat ze nog maagd is.
Waarop het meisje antwoord: "Als je me wat meer tijd had kunnen geven dan had ik mijn kousebroek kunnen afdoen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een dagje seks overslaan (7.17/10)
Er komt een vertegenwoordiger bij de dokter. Hij zegt: "Dokter, ik ben zo slap."Zegt die dokter: "En hoe gaat het met het seksuele verkeer?"
"Nou, 's kijken d...
Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
De juf (6.36/10)
De juf vraagt aan de kinderen van het 1ste leerjaar wat ze allemaal gedaan hebben de vorige dag.Jantje zegt: " Ik heeft vannacht bij papa geslapen".
"Neen", zegt de...
Mop verder lezen (Je hebt 63% gelezen)
een afgesneden penis (6.02/10)
Een man en vrouw zitten in de wagen en hebben een verschrikkelijke ruzie. De man heeft de vrouw bedrogen en zij wil het daar niet bij laten. Het loopt uit de hand en de vrouw neemt een mes, snijdt zij...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
