Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Waarom wit ?
Waarom is een asperientje wit ?Zwarte werken niet !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Feministische vergadering (7.11/10)
Op een avondje is het erg druk op een maandelijkse feministische vergadering... Er komt een lange stevige vrouw naar de microfoon en begint haar verhaal: "Mijn man wil elke dag een schoon overhem...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Turk in de Mercedes 500 SL (7.81/10)
Ne rijken Turk koopt een Mercedes 500 SL en rijdt ermee over de autostrade. Op een gegeven moment krijgt hij ne platten band. Hij zet de auto aan de kant en begint de band te verwisselen.Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Oerwoud (6.14/10)
3 negers, papa, mama en kindje neger lopen door het oerwoud op naar een rivier waar men volgens men zegt, na het overzwemmen, blank van wordt. Alleen, deze rivier zit vol piranas... Maar toch willen z...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
