Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Patatjes
Op een mooie avond besloten filip en mathilde "HET" te doen.De vonken sprongen eraf en tjah na een goed uurke doorgezwoegd te hebben,gingen ze gaan slapen!
De volgende ochtend belde filips moederke en ze vroeg: "Hoe komt dat jij zo moe klinkt, mijn zoon?" "Wel," zegt filip, "gisteren hebben mathilde en ik "HET" gedaan en ik ben daar moe van..."
"Het?"vraagt moederlief," wat is "HET?"
"Ja, Het, je weet wel ..." zei em verlegen.
"Ahaaaaa, zeg dat dan op voorhand!!! Maar eigelijk moet je dat zo niet zeggen! Je moet zeggen, ik heb patatjes gebakken in de pan..."
Diezelfde nacht is het weer verschrikkelijk heet onder de lakens van het koninklijk paleis.. Moederlief belt de volgende ochtend en tja weer klinkt zoonlief weer zo moe... "Ja," zegt em, "ik heb patatjes gebakken in de pan en het was zooo lekker dat ik ze heb uitgelekt!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In een diepe coma (6.15/10)
Een vrouw lag al meer dan een maand in een diepe coma. Verpleegsters wassen haar lichaam, één van hen wast haar "privé domein", en ze merkt dat er reactie op de monitor komt iedere keer al...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
De eenzame hersencel (7.27/10)
Er komt een hersencel aan in het mannelijk brein.Ok, dat is een héél zeldzame gebeurtenis, maar het kan...
Om kort te gaan: die hersencel merkt, dat hij heel alleen is in een grote lege...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Maximum snelheid (6.72/10)
Wat is de maximale snelheid van neuken?68! Waarom? Want bij 69 ga je over de kop!
...
Mop verder lezen (Je hebt 190% gelezen)