Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nieuwe Snel - Belgwet
Filip De Winter van Het Vlaams Belang heeft een nieuw wetsvoorstel ingediend.Alle vreemdelingen die zich aanbieden aan de grens krijgen een teerling en moeten gooien.
- "Gooit men één, twee, drie, vier of vijf; mogen zij het land niet binnen."
- "En indien zij 6 gooien?"", vraagt men vanuit de banken.
- "Dan mogen zij opnieuw gooien.""
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Gestrand op een eiland (7.99/10)
Een Belg en een Nederlander zitten samen gezellig op nen boot, doch door een onverwachtse stormbui en het verlies van controle over de boot gebeurt het onvermijdelijke (wat wilt ge nu met een Nederlan...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Hollander in een wapenwinkel (6.52/10)
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!&...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Autosleutel kwijt (7.98/10)
Een Nederlander tankt in Antwerpen bij een benzinestation. Hij gaat binnen betalen, loopt naar buiten en komt onmiddellijk daarna in paniek weer binnen: “Nou heb ik mijn karretje gesloten en de sleute...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
