Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Rolschaatsende ratten
Q: Waarom hebben de ratten in brussel rolschaatsen aan hun poten?A: Om vlugger bij de vuilnisbakken te zijn dan de Marokanen;
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ga eens in de hoek staan (6.79/10)
Er komt een neger bij de dokter met een valling, zegt de dokter tegen hem "Kleed je maar helemaal uit". Zo gezegd zo gedaan, dan zegt de dokter tegen de neger "Ga een in de linkse hoek ...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Welke ziekte had ik? (7.05/10)
Een Marokkaan komt binnen bij de dokter en klaagt over uitslag en jeuk. De dokter bekijkt hem aandachtig en vraagt wat het probleem is. De marokkaan klaagt over slecht slapen, slecht eten, moeilijke ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
marokkaan in wapenwinkel (6.48/10)
Een marokkaan gaat naar een wapenwinkel in 't centrum van Antwerpen. De uitbater is een typische Antwerpenaar, met het eveneens typische 'platte accent'. De marokkaan vraagt: "seg meneer, edde go...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
