Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Duitse dashond
Ik kwam gisteren een oude vriend tgen, enkel leek hij geweldig moeilijk te lopen;Ik: Waarom loop je zo moeilijk ?
Hij: We hebben sinds gisteren een hond, een duitse dashond en die heb ik uitgelaten.
Ik: Kon je hem niet bijhouden ?
Hij: Jawel maar ik heb even getest of het wel een duitse dashond was.
Toen ik een fiets zag zei ik: kijk daar "das Fahrrad". Die hond wordt wild, valt die fiets aan en bijt de banden stuk. Even verder staat er een auto langs de weg en ik zeg: kijk daar "das Auto". Hij is weer niet te houden valt de auto aan en bijt een band stuk.
Terug thuis doe ik nog een test, wijs op de klok en zeg: "das Uhr",
en twee minuten later ligt de klok vernield op de grond.
Mijn vrouw komt thuis en ziet de vernielde klok en ik vertel wat er gebeurd is, waarop zij antwoordt: "das klote".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een blinde en een kreupele (6.18/10)
Een blinde en een kreupele lopen samen op straat. Zegt de kreupele tegen de blinde: "Als ik nu op je schouders ga zitten, kun jij voor mij lopen en kan ik voor jou kijken." Zo gezegd, zo ged...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Opwindende dingen (7.66/10)
De meester vraagt in de klas of de kinderen voorbeelden kunnen geven van dingen die mensen opgewonden maken.Anneke steekt haar vinger op en zegt: "Koffie. "
De meeste...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Vrouw en condoom (6.3/10)
Wat hebben een vrouw en een condoom gemeen?Ze zitten soms om je lul, maar meestal in je portemonee....
Mop verder lezen (Je hebt 117% gelezen)
