Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Gorilla mijn kloten!
Op een dag sterft de waakhond van een boerengezinnetje, de boer stuurt de boerin op pad en ze mag niet terugkomen voor dat ze een vervanger voor de hond heeft gevonden.Ze komt toe in de eerste dierenwinkel maar jammer genoeg heeft hij geen waakhonden. Dan maar naar een andere dierenwinkel. Ze komt er toe en de verkoper zegt: "Sorry maar geen waakhonden, maar ik kan je wel helpen met iets anders!"
Een momentje later komt de verkoper terug met een gorilla naast hem en zegt: "Kijk, ik toon je voor hoe je hem iets vraagt: GORILLA, TAFEL, GORILLA!"
en de gorilla loopt naar de tafel en in een klap is die in splinters.
Het boerinnetje is overtuigd en 5 minuten later komt ze terug aan in haar boerderijtje. De boer komt direct al brullend buiten: "Maar vrouw toch hoe kunt ge zo stom zijn om met een gorilla terug te komen?"
De boerin: "Maar deze gorilla...."
De boer: "Gorilla? Mijn kloten gorilla!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Naar de rechter (7.96/10)
Een jonge vrouw, die enkele maanden in verwachting was, nam plaats in een autobus. Zij bemerkte dat een jonge man, die tegenover haar zat, naar haar glimlachte. Enigszins beledigd schoof zij een stukj...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Meme haren worst (7.84/10)
Een vrouw staat aan het vuur worst in de pan te bakken. Zij snijdt de twee uiteinden eraf. Haar man vraagt... "Schatteke, waarom snijde gij die toppekes er altijd af?" De vrouw antwoordt... ...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Paard op cafe (7.47/10)
Er komt een man een cafe binnen en ziet een pot met 5 cent muntstukken staan. Hij vraagt aan de barman: "Waarom staat die pot met vijfjes hier?" De barman antwoordt: "Als jij het paard ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)