Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Kom maandag niet!
Zegt de directeur tegen zijn secretaresse (een dom blondje!): ge moet maandag niet meer terug komen!Zegt de secretaresse: ok! tot dinsdag!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Is het veilig? (7.63/10)
Een getrouwd koppel ligt te slapen, wanneer plots de telefoon gaat om 03:00 in de morgen.De vrouw neemt op (een blondje), even is het stil en dan schreeuwt de blondine opeens:
"HO...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Blondje gaat naar de bank (6.36/10)
Een dom blondje komt de bank in en zegt: "Ik wil graag 500 Euro van mijn rekening opnemen" De man achter het loket vraagt aan haar: "Kunt u zichzelf identificeren?" De blondine haa...Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
