Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jantje Dieper
Jantje Dieper moet van zijn moeder naar de bakker gaan. Hij krijgt €10 mee. Onderweg komt hij een meisje tegen, die vraagt: "Als ik die €10 krijg mag je mij kussen!" Dat vond Jantje een goed idee! Toen hij thuis kwam vroeg zijn moeder waar het brood was. Jantje: "Toen ik bij de bakker aankwam vond ik het niet meer...."De volgende dag kreeg Jantje €50 mee. Hij kwam weer dat meisje tegen en het meisje zei: "Als ik die €50 krijg, Dan mag je mijn borsten zien." Dat vond Jantje een goed idee! Toen hij thuis kwam vroeg zijn moeder weer waar het geld was. Jantje: Sorry, ik ben gestruikeld en mijn briefje is gaan vliegen!"
De volgende dag krijgt hij €100 mee. Moeder: "En nu niet kwijt spelen hé!" Jantje komt weer hetzelfde meisje tegen. Ze zegt: "Als ik die €100 krijg mag je met mij in bed!" Dat vond Jantje een héél goed idee!
Na een uur werd zijn moeder ongerust en ze ging hem zoeken: "Jantje Dieper! Jantje Dieper!"
Jantje: "Maar mama, ik kan niet dieper!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
3 maal eerder getrouwd (6.73/10)
50 Jaar was ze nu. ‘Sara’ zogezegd. En blij! Want ze had een vreugdevolle en betekenisvolle dag achter de rug: een heuse huwelijksplechtigheid met een dot van een receptie. Getrouwd was ze nu. Getrouw...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Homo bij de slager (7.1/10)
Een homofiel vraagt de slager om een stuk bloedworst van een kilo.Slager : 'In plakjes snijden, meneer?'.
Homofiel : 'Denkt U soms dat mijn reet een sjoelbak is?'....
Mop verder lezen (Je hebt 112% gelezen)
Het magneetje (7.93/10)
Er komt een vrouw bij de dokter en ze zegt tegen hem: "Dokter, ik zit met een probleem! Mijn man heeft namelijk een klein piemelke en elke keer als ik bijna een orgasme krijg, dan floept hij er u...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)