Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Museeuw met beauty-case
Johan Museeuw haalt in de laatste kilometer van de ronde van vlaanderen de beauty-case van zijn vrouw uit zijn achterzak. Ploegmaat Bettini heeft het echter gezien...Bettini: "Alé Johan wat ga je nu doen?"
Museeuw: "Paulo zwijg ik ben me aan het opmaken voor de sprint!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Vaderlandsliefde (7.11/10)
Een Vlaming, Engelsman, Waal en Duitser zitten op een vliegtuig. De motor van het vliegtuig gaat kapot en het komt erop neer dat slechts één persoon kan blijven, anders stort het vliegtuig neer.Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Antwerps rijexamen (7.34/10)
Twee antwerpse blondjes zitten aan den toog in een caféke op 't Kiel.Zegt de een: "kZen zjust wer men raaiexoam gon doen."
"Allee", vraagt de ander: "en, oe w...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Opgravingen (7.94/10)
Na opgravingen in de Russische bodem tot een diepte van100 meter, hebben Russische wetenschappers resten gevonden van koperen draden, met een geschatte leeftijd van zo'n 1000 jaar.
De R...
Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
