Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Standard in de Ch. League
Aimé Anthuenis (KBVB), Hugo Broos (RSCA) en Robert Waseige (Standard) hebben zich tot een gebed in de Pietersdom in Rome verzameld.Als eerste spreekt Antheunis met de Heer:
"Mijnheer, wanneer wordt Begië wereldkampioen?"
Antwoord: "Over 8 jaar!"
Antheunis: "Bedankt, maar dan ben ik geen bondscoach meer."
Dan komt Broos aan de beurt:
"Mijnheer, wanneer wint Anderlecht eindelijk weer eens de Europacup?"
Antwoord: "In vijf jaar!"
Broos: "Bedankt, maar dan ben ik geen Anderlecht-trainer meer."
Uiteindelijk Waseige: "Mijnheer, wanneer speelt Standard eindelijk weer eens in de Champions League?"
Antwoord: "Geen idee, tegen dan ben ik er al lang niet meer!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Wereldbeker voetbal (7.73/10)
Een man had tickets voor twee goede plaatsen voor de finale van de Champions League. Terwijl hij daar zit komt een andere man naar beneden en vraagt of het zitje naast hem bezet is. "Neen," ...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
De wet van de sterkste (6.42/10)
Een kudde buffels kan zich alleen zo snel verplaatsen als de langzaamste buffel en als de kudde wordt opgejaagd, is de langzaamste en slapste in de staart van de kudde, degene die het eerst gedood zal...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Voetbal in de hel (7.21/10)
Op een dag zit de duivel zich te vervelen in de hel. Maar komt hij op het idee om de hemel uit te dagen voor een partijtje voetbal. Dus hij belt Petrus op en vertelt zijn plan. Petrus vindt het een go...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)