Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Aan de overkant
Een dame maakt in haar uppie een boswandeling. Ze nadert een rivier en vraagt zich af hoe aan de overzijde te komen. Toevallig (en gelukkigerwijs) ziet ze aan de overkant een blonde dame lopen. Het antwoord is nabij...Ze zet haar handen aan de mond en roept "Yoo-hoo! Hoe kom ik aan de overkant?".
Het blondje aan de andere kant van de rivier kijkt verschrikt op, laat de vraag op haar inwerken, kijkt verbaasd naar de andere dame en ‘toetert’ terug: "Maar daar ben je toch al!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Domme blondjes en dobbelstenen (6.31/10)
Waarom gooien domme blondjes de dobbelstenen altijd tegen het plafond?- Wie het hoogst gooit mag beginnen!...
Mop verder lezen (Je hebt 164% gelezen)
U verliest uw lading (7.94/10)
Op een kille dag, in het putje van de winter staat een vrachtwagen stil aan een rood licht. Achter hem rijdt een dom blondje, die aan het licht uitstapt, naar de vrachtwagen loopt en klopt op de deur:...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Een goede mop (8.01/10)
Een blinde man gaat per ongeluk een vrouwenbar binnen. Hij vindt zijn weg tot de toog, zet zich neer op een kruk en bestelt iets te drinken. Nadat hij er zo een tijdje heeft gezeten, roept hij naar de...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
