Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ik zei nu eens nee...
"Bent u er nu alweer? "vraagt de beambte van de burgerlijke stand als Roosje haar vierde onecht kind komt aangeven.
"Ik heb u toch al zo vaak gezegd 'NEE' te zeggen tegen alle mannen."
Zucht Roosje;
"Ik weet het, het is ook een hele poos goed gegaan, maar de laatste vroeg mij of ik er iets op tegen had!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een aparte koe (7.28/10)
Een Hollandse boer wil graag een Belgische koe bij zijn veestapel. Hiervoor gaat hij naar de veemarkt in Sint Truiden. Hij loopt langs de dieren en vraagt de prijzen, Euro 1000 , 1200 enz. Komt hij pl...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Goede gast (7.74/10)
In de jaren 70' toen de vrouwen nog lange rokken en kleedjes droegen kwam ik een dancing binnen. Ik zie daar een beeldschoon meisje alleen aan een tafeltje zitten. Na een paar glaasjes gedronken te he...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Gesmost (6.3/10)
Een man is aan het 't eten en morst een klad mayonnaise op zijn hemd."Potverdorie", zegt hij, "ik zie er uit als een varken."
"Ja, zegt zijn vrouw, en gesmost h...
Mop verder lezen (Je hebt 88% gelezen)
