Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het doet zo goed ...
"Mijnheer pastoor", fiezelt een oud vrouwtje in de biechtstoel, "toen ik 19 jaar oud was, ben ik eens met een jongen meegegaan en ....zwzwzwzw.""Wablieft", zegt de pastoor, "waarom komt ge mij dat nu pas vertellen en hoe lang is het al geleden?"
Het vrouwtje zegt dan:" Ik weet dat wel, mijnheer pastoor, 't is wel 50 jaar geleden, maar het doet zo goed dat nog eens te kunnen vertellen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Verlaten... (7.68/10)
Een ambitieuze programmeur besloot eindelijk maar eens een vakantie te nemen. Hij boekte een cruise en ging op weg. Onderweg stak er echter een orkaan op en het schip verging. Na een tijdje spoelde de...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
Permanente erectie (7.4/10)
Een man stapt een farmacie binnen en vroeg naar een mannelijke apotheker. De vrouw tegen wie hij sprak zij dat zijzelf apothekeres was en dat zij en haar zus eigenaar waren van de winkel, en er waren ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Knipogende condooms (7.79/10)
Jan heeft last van een 'tic nerveux' op zijn linkeroog, zodat het lijkt alsof hij een knipoog geeft. Op een dag gaat hij solliciteren als handelsvertegenwoordiger voor een bedrijf. De personeelschef b...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
