Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Celibaat volgens de paus
Onze Paus met Parkinson is voorstander van het celibaat: geen seksuele bevrediging voor geestelijken.Natuurlijk, hij heeft zelf een goed excuus: wat als hij moet pissen??
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het vertier van Sint Pieter (7.56/10)
Sinte-Pieter, iedereen kent hem wel, de bewaker van de hemelpoort, is tot de conclusie gekomen dat hij eigenlijk een heel saai leventje heeft. Hij mag enkel in beslissen of mensen in de hemel binnenm...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
De pater en de non (6.71/10)
De pater en de non gaan wandelen. Moet de pater nodig pipi doen. Vraagt het nonnetje, ach pater mag ik daar eens aan voelen? De pater kijkt rond, ziet niemand en zegt: maar ja, doe maar. Het nonnetje ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Adam loves Eva (6.36/10)
Eva en Adam liggen in de zon .Opeens vraagt Eva aan Adam: Zeg adam, houde gij eigenlijk nog van mij???
Natuurlijk zegt Adam met een teleurgesteld gezicht en hij zegt: Ja duuh stoem wijf...
Mop verder lezen (Je hebt 89% gelezen)
