Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De kip als medicijn
Een man en vrouw kunnen beide `s nachts niet slapen, omdat ze voortdurend last hebben van koude voeten. Ze gaan naar een dokter. Hiervoor heb ik geen medicijn, maar mogelijk dat een kip jullie kan helpen. Voor het slapen gaan zet je de kip tussen je benen. De warmte van de kip straalt naar je voeten, waardoor je slaapt als een roos.De man en vrouw willen dit vreemde advies uitproberen en kopen een kip. De vrouw probeert het als eerste en zet de kip tussen haar benen voordat ze gaat slapen. Ze wordt `s morgens wakker en is enthousiast. Met warme voeten heeft ze heerlijk geslapen.
De volgende nacht probeert de man, en zet de kip tussen zijn benen.
`s Morgens vraagt de vrouw: "En? Hoe was het?"
"Verschrikkelijk" zegt de man "Ik heb geen oog dicht gedaan. De kip is geen moment rustig geweest Hij wist niet of hij op de eieren moest gaan zitten, of op de stok!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Indiaan (6.98/10)
Een indiaantje vraagt aan zijn vader: "Papa, waarom heet mijn zusje eigenlijk Zonneschijn"?"Omdat zij is gemaakt toen de zon volop scheen".
"En waarom heet mi...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
Niet in het goede gaatje (7.58/10)
Een jonge Nederlander is samen met zijn baas op weg naar Tokyo in Japan voor een belangrijke zakenmissie.Baas: "Is dit de eerste maal dat je naar Japan komt?"
Jongen: "J...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Gratis met de matrozen! (7.59/10)
Een blonde vrouw, die was zo depressief, dat ze een einde aan haar leven wilde maken door in de Schelde te springen. Ze stond boven aan de dijk te kijken naar het ijskoude water, toen een knappe matro...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)