Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Buschauffeur in Brussel
In Brussel rijd den Jul rond met den bus.Elke morgen vervoert hij blanken en zwarten met zijnen bus. Iedere morgen weer beginnen de blanken en zwarten en ferme rel.
Op een dag is den Jul dit meer dan beu en stampt op zijn remmen dat het geen naam heeft. Iedereen in die bus vliegt door en op elkaar.
Den Jul komt van achter het struur en roept:
IK BEN HET MEER DAN BEU, JULLIE MET JULLIE GEVECHTEN OM HET KLEURVERSCHIL VAN EEN ANDER. DAAROM ZIJN JULLIE VANAF NU ALLEMAAL GELIJK. VOOR MIJ ZIJN JULLIE NU ALLEMAAL ... BLAUW. GEEN VERSCHIL MEER VOOR NIEMAND.
DE LICHT BLAUWE AAN DE ENE KANT VAN MIJN BUS, DE DONKER BLAUWE AAN DE ANDERE KANT.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
Feministen (7.99/10)
Op een vergadering van feministen zegt deeerste vrouw:
"Mijn man wil elke dag een ander hemd! Als hij elke dag een ander hemd wilt, dat hij ze zelf strijkt!"
Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Marrokaanse bus (6.48/10)
Er stort een bus met 50 Marrokanen in een ravijn.Wat is het jammere van de zaak?
Er konden er 65 in....
Mop verder lezen (Je hebt 144% gelezen)
