Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Naar de winkel om tampax
Ne gast komt de supermarkt binnen en vraagt aan de kassierster: waar vind ik de Tampax ??Derde gang links meneer, antwoordt de kassierster.
Een kwartiertje later passeert hij aan dezelfde kassa, met in zijn karretje 3kg watten en 2m koord !
Als de kassierster eindelijk haar lachbui kan bedwingen zegt ze: ik denk niet dat het dit is wat uw vrouw hebben wil meneer.
Waarop die gast antwoordt: verleden week stuur ik mijn vrouw achter een pakje sigaretten, en ze komt thuis met tabak en blaadjes... Ewel dat ze haar tampaxen nu ook maar eens zelf rolt !!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Arsenicum (7.97/10)
Een dame wandelt de apotheek binnen en vraagt er wat arsenicum."Waarvoor hebt u dat nodig, mevrouw?".
"Om mijn man te vermoorden..."
"Daarvoor mag ik u d...
Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
Potje vaseline (7.99/10)
Ne jonge gast van 22 jaar gaat zijne nieuwe motor afhalen. En de verkoper geeft hem allerlei raad, waaronder een potje met Vaseline voor zijn lederen zadel. "Elke keer dat het regent moet ge uw z...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
1 September (7.98/10)
Een kerel staat aan te schuiven aan de kassa van zijn lokale supermarkt wanneer hij merkt dat de knappe blondine achter hem haar hand opsteekt en naar hem glimlacht. Hij schrikt ervan dat zo'n bloedmo...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
