Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Verschil konijn en gravin
Wat is het verschil tussen een konijn en een gravin ?- Een konijn graaft pijpen en een gravin pijpt graven...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Drie soorten fruit (6.38/10)
Kees moet drie vruchten opnoemen van zijn meester. Waarop Kees zegt: "Ik weet er geen, meester."Waarop de meester zegt: "Noem dan morgen maar drie soorten fruit op."
...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Neuken? (6.98/10)
Er rijdt een vrachtwagenchauffeur over de weg met achterin een lading kippen en in de cabine een papagaai. Even later staat er een meisje te liften. Ze mag mee, maar de chauffeur vraagt meteen:" ...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Gevaarlijke bijenkorfen (7.53/10)
Een zakenman-in-bonus, uit het westen van het land, gaat in Maldegem op zoek naar een leuk vrijstaand boerderijtje. Primair als belegging, maar toch ook met de bedoeling er zelf bij tijd en wijle een ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
