Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blazen of zuigen?
Jan wil wel eens echt goed worden gepijpt. Op aanraden komt hij bij een hoer die veel geld vraagt maar het verschrikkelijk goed moet doen.Hij gaat liggen en die hoer begint me toch een partij te zuigen... Het houdt gewoon niet op! Ze zuigt en zuigt, Jan kreunt en kreunt, en zegt dan na een paar minuten tegen die hoer: "Blazen trut, blazen, het laken zit helemaal in me reet!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Testicles (7.16/10)
A man is lying in bed in a Catholic hospital with an oxygen mask over his mouth.A young auxiliary nurse appears to sponge his face and hands.
"Nurse," he mumbles fro...
Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Fijne vakantie (7.27/10)
Ik kom laatst een vriend van me tegen en ik zeg: "Hoe was je vakantie?"Zegt ie: "Breek me de bek niet open. Ik heb er een gebroken lul aan overgehouden."
Du...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Voodoo lul (7.83/10)
Een man gaat op zakenreis, maar is bang dat zijn vrouw vreemd zal gaan. Hij bedenkt dat als hij een sexspeeltje voor haar koopt waar ze geen genoeg van zal krijgen, hij ook nergens bang voor zal hoeve...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
