Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Bi, ho of Doe het zelver
Er zitten twee mannen in de sauna. Vraagt de ene tegen de andere:"Ben jij he of ho??""Wat??", zegt de andere man.
"Ben je hetero of ben je homo?" "Ik", zegt de man,"ik ben gamma."
"Gamma?", zegt die ene. "Ja, een doe-het-zelver!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het cijfer 7 (7.08/10)
Vandaag zijn er nog veel mensen die, als ze het cijfer zeven schrijven, een horizontaal streepje zetten in het midden van het cijfer. De meeste lettertypes hebben dit echter laten verdwijnen. Maar wee...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
De paus incognito (7.64/10)
Het Vaticaan belt in Amsterdam naar een groot warenhuis om deze mede te delen dat de Paus morgen incognito boodschappen wilt komen doen. Aangezien dat er geen theater gemaakt moet worden van dit bezoe...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Mannelijke snuggerheid (7.85/10)
Een echtpaar had een tweeling van een jaar. Maar de ene kon wel praten en de andere totaal niet. Alles hadden ze al geprobeerd. Uiteindelijk besloot de vader met het kind naar Lourdes te gaan. Daar aa...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)