Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Hond met voetbalwijsheid

Er zit een man bij de wedstrijd feyenoord-ajax.De man heeft een hondje bij zich, de hond heeft een AJAX-pet op en eun AJAX-das om.
Iemand die naast de man zit,zegt : "Wat is dat voor een hond?". De man zegt "Mijn hond is helemaal gek van AJAX". Als AJAX 1-0 scoort blaft de hond 1x en maakt 1 salto achterover".
De andere man kijkt erna en denkt van krijg nou wat. Als Ajax 2-0 scoort, en de hond 2x blaft en 2x 1 salto achterover heeft gemaakt, vraagt de andere man "Nou moet jij me eens zeggen wat hij doet als Feyenoord scoort".
"Da's een heel ander verhaal",zegt de man, "Dan maakt hij namelijk een 3 dubbele salto met dubbele schroef".
De andere man zegt: "vooruit of achteruit?", waarop de man antwoordt: "Dat ligt eraan hoe ik hem RAAK."




Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

De spits van Anderlecht (7/10)

Een scout van voetbalclub Anderlecht vertelt de trainer dat hij een fantastische jonge Irakese spits aan het werk heeft gezien in Bagdad .

De trainer stapt onmiddellijk op het vliegtui...

Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)


Kim en Justine (6.64/10)

Kim en Justine hebben ruzie
Zegt Henin "ik heb toch twee grand slams gewonnen"
Zegt Clijsters "ja en ik heb toch twee borsten"...

Mop verder lezen (Je hebt 125% gelezen)


De r van racing (6.79/10)

Een werkloze neger gaat met zijn vrienden naar de autoraces. Deze vinden dat dit wel een job voor hem zou zijn. De neger vind dit geen slecht idee en gaat soliciteren bij de racingteams.
Hij ge...

Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)


Mop details

Categorie: Sport & Spel
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 20-07-2016
Maal bekeken: 8806
Aantal stemmen: 73
Gemiddelde score: 6.75

5
4
2
4
6
6
14
9
8
15
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish