Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Wat is ...
'Mama, wat is een orgasme ? ' vraagt een klein jongentje aan zijn moeder.'Geen idee, jongen, 'antwoordt de moeder, 'vraag dat maar aan je vader.'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Pastoor op vakantie (7.11/10)
Een pastoor wil op vakantie gaan maar wil graag dat het biechten tijdens zijn afwezigheid doorgaat. Daarom vraagt hij aan de koster om, tijdens zijn vakantie, voor hem waar te nemen met biechten. Alvo...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Exclusieve Nudistenkamp (7.79/10)
Een man wordt lid van een uiterst exclusief nudistenkamp. De eerste dag ontdoet hij zich van zijn kleren en begint rond te wandelen. De eerste persoon die hij tegenkomt is een uiterst mooie rondborst...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
De kist (7.27/10)
henk is 56 jaar en heeft altijd de bloementjes buiten gezet. Niets was tegek. Eten, drank en lekkere wijven, dat was zijn motto. Hij wilde toch graag zijn leven verbeteren om in ieder geval wel in de ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
