Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In de rij wachten
Een lange rij vrouwen stond geduldig voor een winkel te wachten.Een man probeerde voor te dringen, maar het boze geschreeuw deed hem achter in de rij aansluiten.
Na een tijdje probeerde hij het opnieuw, maar weer kreeg hij de woede van de vrouwen over zich heen.
Bij zijn derde poging werkten de vrouwen hem eigenhandig naar achteren.
Hij gaf het op, trok zijn das recht,
streek zijn verwarde haar glad en zei waardig:
"Prima, dames, als u zich zo blijft gedragen, open ik de winkel niet."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De paralympics (6.98/10)
Ik was laatst scheidsrechter bij de Paralympics op het onderdeel zwemmen. Op het eerste startblok staat een man met een been, op het tweede startblok een man met een arm. Op het derde startblok staat ...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
De 3 dorstige vampieren (6.89/10)
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Begin al maar te eten... (7.63/10)
Er komt een vertegenwoordiger in stofzuigers langs bij een boerderij. Hij belt aan, de boerin doet open. De vertegenwoordiger begint te praten: 'Dag mevrouw, ik ben vertegenwoordiger van hele goede st...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
