Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jezus
Jezus is teruggekeerd op aarde. Om te bewijzen dat hij Jezus is, wil de pers dat hij over het water loopt. Alle camera's staan opgesteld rond een zwembad. Jezus stapt het zwembad in en zinkt meteen als een baksteen naar de bodem. Als hij weer bovenkomt, vraagt de verslaggever: 'Wat is er mis gegaan?' 'Ja,' zegt Jezus, 'de eerste keer dat ik over het water liep, had ik nog niet van die gaten in m'n poten!'Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De hemelpoort (6.81/10)
Er staan 3 aannemers bij de hemelpoort; een Nederlander een Belg en een Duitser. Zegt Petrus tegen hen: "Heren voordat u hier naar binnen mag, moet ik jullie toch nog iets vragen. God wil graag ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Zonder zonden (7.3/10)
Er is een vrouw die gestenigd moet worden.Jezus springt ervoor en zegt: "Wie zonder zonden is mag de eerste steen smijten.
"Plots komt er een enorme brok aangevlogen ...
Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
Op zoek naar Mohammed (7.71/10)
Na zijn overlijden klimt het zieltje van Arafat naar de hemelpoort.Petrus zegt: "Ik ben Petrus, welkom in de hemel."
Arafat zegt: "leuk je te ontmoeten, maar ik...
Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
