Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Op de trein springen
Er waren eens 2 janetten die voorbij het station wandelden...Zegt de ene janet : "Shit man ik ben super geil, ik spring dadelijk op de eerste de beste trein die hier passeert!"
Roept de andere luidkeels: "Tjoeke tjoeke tuut tuut" !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blauw oog (7.78/10)
Een man komt op het werk en zijn collega's merken dat hij een blauw oog heeft dus vragen ze wat er gebeurd is. De man begint te vertellen: 'Mijn vrouw bukte zich gisteren over de diepvries om iets te ...Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
Versiertrukje (8/10)
Gisteren zat ik in mijn stamkroeg aan de toog. Plots komt de mooiste vrouw die ik ooit gezien heb de zaak binnen. Ik denk na hoe ik ze kan aanspreken, en bestel tenslotte een van de beste flessen cham...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Eindelijk de waarheid (6.08/10)
In den beginne is Adam alleen op de wereld. Hij voelt zich zeer eenzaam aan vraagt aan God of hij geen gezelschap kan krijgen. God daalt naar beneden en neemt Adam mee naar een strand alwaar God een v...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
