Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Afkorting Opel
Wat is de afkorting van Opel?1. Oud, Primitief En Lelijk
2. Overal Pech En Last
3. Onregelmatig Pruttelend En Langzaam
4. Ons Product Eist Levens
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Magische kikker (7.96/10)
Er was eens een magische kikker en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een kon...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Ik hou van... (6.21/10)
Een man komt bij de dokter binnen en zegt dat zijn vrouw hem gestuurd heeft, omdat zij het abnormaal vind, dat hij van katoenen sokken houd. Zegt de dokter tegen hem dat dat niet abnormaal is omdat hi...Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Hotelmanagement (7.36/10)
Een mooie blonde dame loopt richting balie van een gerenomeerd hotel en wenkt de man die erachter staat, deze komt onmiddelijk naar haar toe. Dan wenkt de dame met haar wijsvinger naar de man om iets ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
