Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Onbewoond eiland..
Ralf Schumacher, Heinz-Harald Frentzen en Michael Schumacher zitten al een maand op een onbewoond eiland. Op een dag vinden ze een toverlantaarn. Als Frentzen hem schoon veegt komt er een geest uit de lantaarn en die zegt: "jullie mogen alledrie een wens doen."Frentzen wenst dat hij weer naar huis kan en ja hoor, Frentzen is weer thuis. Ralf wenst hetzelfde en ook hij is weer thuis. Michael is als laatste en zegt: "Ik vind het hier nu wel erg stil, laat die andere twee maar meteen weer terug komen !!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Quick Golf Surgery (6.68/10)
2 women were playing golf. On the third hole there was a man in front of them but about 175 yards down the fairway. The first woman said i'll tee off he is far enough away. She hit the drive of her li...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Je mist toch (6.89/10)
Brugge komt na een verloren wedstrijd de kleedkamer binnen en Verheyen zegt: "Het is allemaal de schuld van die scheidsrechter, ik zal hem straks een trap onder zijn kont geven."Mop verder lezen (Je hebt 74% gelezen)
Hollanders & penalty's (7.04/10)
Wat is het verschil tussen een Hollander die een penalty trapt en een heerlijk Belgisch pintje bier?...
Het pintje gaat er tenminste altijd in!...
Mop verder lezen (Je hebt 127% gelezen)
