Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
3 homo's op brommer
Wat vieren 3 naakte homo's op nen brommer?- De verjaardag van de middelste!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een verkeerde indruk (7.78/10)
Een boer zit zich in het café van het dorp volledig lazarus te drinken, wanneer zijn buurman naast hem komt zitten en vraagt: "Zeg, Jef, wat zit gij hier nu op zo'n mooie dag uw eigen te pletter ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Zijne ene pleziertje... (6.94/10)
Kevin is al jaren werkloos en heeft het in het leven niet gemakkelijk. Hij woont drie hoog op een achterkamertje met zijn vrouw en zes kinderen. Kevin heeft maar een pleziertje in het leven en dat is ...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Tritheoterol nodig (7.25/10)
Een paar wil een kind krijgen maar het wil maar niet lukken. Ze gaan naar vele dokters maar niemand kan hen helpen. Dan horen ze dat er een heel goede dokter in Amerika is, dus ze gaan naar Amerika. E...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
