Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Aangekondigde trouwpartij
Een jonge boerenzoon kondigt tijdens het avondeten aan dat hij gaat trouwen en vraagt zijn ouders om goedkeuring.De vader vraagt: "Kennen wij haar?"
"Nee" antwoordt de jonge man.
Dan vraagt de vader: "Is ze nog maagd?"
"Ja!" zegt de zoon trots.
De vader slaat woedend met zijn hand op de tafel en roept: "Als ze niet goed genoeg is voor haar eigen familie, dan is ze zeker niet goed genoeg voor ons!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dierenhuiden raden (7.03/10)
Een man zit in de kroeg en aan de muur van die kroeg hangen wel 10 dierenhuiden. De man zegt tegen de kastelijn: "Als je mij blindoekt en ik voel aan een dierenhuid, dan kan ik je vertellen van w...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
mannen zijn als .......... (6.06/10)
Mannen zijn als... laxeermiddelen... Ze irriteren je dat je er hetschijt van krijgt.
Mannen zijn als... bananen .... Hoe ouder ze worden, hoe
slapper ze zijn.
...
Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Supergeile Eva (7.29/10)
Adam en Eva vervelen zich dood in het aards paradijs. Eva wordt zo geil als tienduizend konijnen en wendt zich naar Adam. Doch Adam roept hoofdpijn in om toch maar niet te moeten sexen. Gefrustreerd m...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
