Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Drie soorten fruit
Kees moet drie vruchten opnoemen van zijn meester. Waarop Kees zegt: "Ik weet er geen, meester."Waarop de meester zegt: "Noem dan morgen maar drie soorten fruit op."
Als kees thuis komt, moet hij buiten gaan spelen want zijn moeder krijgt bezoek. Als hij dorst krijgt en thuis komt om wat te drinken, ziet hij zijn meester het met zijn moeder doen!
De volgende dag op school vraagt de meester aan kees: "Zo kees en weet je al drie soorten fruit?"
"Ja! Als u nog één keer met uw banaan in mijn moeders pruim komt, heb ik nog een fameus appeltje met u te schillen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Fruit (6.38/10)
Jantje gaat s'morgens naar school en heeft van zijn moeder lunch en een mooie blinkende rode appel meegekregen.Op school aangekomen legt Jantje de appel op zijn tafeltje.
De Juffrouw z...
Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Op een onbewoond eiland (7.7/10)
Na een schipbreuk is een gozer aangespoeld op een onbewoond eiland. En die zit daar al 10 jaar en hij verveelt zich helemaal te pletter. Hij eet al 10 jaar alleen maar cocosnoten en gras. Op een dag z...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Wedden bij paardenrennen (7.58/10)
Er zitten twee mannen aan de bar. Zegt de ene: Ik heb er 250 euro voor over om te winnen in de paardenrennen. Maar ik weet niets van paarden! Wel, zegt de tweede. Ik heb er ook geen zak verstand van, ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)