Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Drie soorten fruit
Kees moet drie vruchten opnoemen van zijn meester. Waarop Kees zegt: "Ik weet er geen, meester."Waarop de meester zegt: "Noem dan morgen maar drie soorten fruit op."
Als kees thuis komt, moet hij buiten gaan spelen want zijn moeder krijgt bezoek. Als hij dorst krijgt en thuis komt om wat te drinken, ziet hij zijn meester het met zijn moeder doen!
De volgende dag op school vraagt de meester aan kees: "Zo kees en weet je al drie soorten fruit?"
"Ja! Als u nog één keer met uw banaan in mijn moeders pruim komt, heb ik nog een fameus appeltje met u te schillen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Chihuahua aangesmeerd (7.72/10)
Twee vrienden hebben elk een hond. De ene heeft een Dobermann Pincher en de andere een Chihuahua. De man met de Dobermann zegt tegen zijn vriend: "Laten we ginder in dat restaurant iets gaan eten...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Neuken? (6.98/10)
Er rijdt een vrachtwagenchauffeur over de weg met achterin een lading kippen en in de cabine een papagaai. Even later staat er een meisje te liften. Ze mag mee, maar de chauffeur vraagt meteen:" ...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
2 kamelen aan de praat (7.09/10)
2 kamelen (vader en zoon) staan naast elkaar.Zegt de zoon: 'Paaaa'
Vader: 'Ja zoon?'
Zoon: 'Waarom hebben wij zo van die lange poten?'
V: 'Wel zoon, dat is voor in de wo...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
