Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Drie soorten fruit
Kees moet drie vruchten opnoemen van zijn meester. Waarop Kees zegt: "Ik weet er geen, meester."Waarop de meester zegt: "Noem dan morgen maar drie soorten fruit op."
Als kees thuis komt, moet hij buiten gaan spelen want zijn moeder krijgt bezoek. Als hij dorst krijgt en thuis komt om wat te drinken, ziet hij zijn meester het met zijn moeder doen!
De volgende dag op school vraagt de meester aan kees: "Zo kees en weet je al drie soorten fruit?"
"Ja! Als u nog één keer met uw banaan in mijn moeders pruim komt, heb ik nog een fameus appeltje met u te schillen!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
The upcoming winter (6.58/10)
It was October and the Indians on a remote reservation asked their new Chief if the coming winter was going to be cold or mild. Since he was a Chief in a modern society he had never been taught the ol...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Wedden bij paardenrennen (7.58/10)
Er zitten twee mannen aan de bar. Zegt de ene: Ik heb er 250 euro voor over om te winnen in de paardenrennen. Maar ik weet niets van paarden! Wel, zegt de tweede. Ik heb er ook geen zak verstand van, ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Blackie! (7.44/10)
Thomas, 16 jaar heeft voor het eerst een beetje verkering en zijn vriendin Sarah heeft hem mee naar huis genomen om hem aan haar ouders voor te stellen. Die knaap is echt enorm zenuwachtig en neemt pl...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
