Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
My chihuahua killed your dog
A man walks into a bar one day and asks, "Does anyone here own that rottweiler outside?""Yeah, I do!" a biker says, standing up. "What about it?"
"Well, I think my chihuahua just killed him..."
"What are you talkin' about?!" the biker says, disbelievingly.
"How could your little runt kill my rottweiler?"
"Well, it seems he got stuck in your dog's throat!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Kameel in de verte (7.13/10)
Een man in de woestijn heeft ontzettende zin om eens met iemand naar bed te gaan. Maar er is helemaal niemand in de woestijn. Dus na een paar dagen ziet hij een kameel staan, maar toch waagt hij het ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Platte kippen (6.43/10)
Een man rijdt over een boerenweg.Plotseling steekt er een kip over en de man kan deze niet meer ontwijken.
De man stapt uit en pakt de overreden kip op.
Vlakbij staat een boer...
Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Neuken? (6.98/10)
Er rijdt een vrachtwagenchauffeur over de weg met achterin een lading kippen en in de cabine een papagaai. Even later staat er een meisje te liften. Ze mag mee, maar de chauffeur vraagt meteen:" ...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
