Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In de hemel
Bill Clinton, Mikhail Gorbatsjov en Bill Gates sterven en komen samen bij God aan.Vraagt deze aan Clinton: "Waarom moet ik je binnenlaten?""Wel" zegt Clinton "Ik heb geprobeerd om van de USA een socialer land te maken, met een betere Sociale Zekerheid en hogere minimumlonen. Ik weet dat ik fouten heb gemaakt, maar ik deed mijn best"
"OK, je mag erin" zegt God.
"En jij, wat heb jij te melden?""Ik"zegt Gorbatsjov"heb de glasnost en de perestrojka geïntroduceerd in de USSR en zo geprobeerd er een menselijker maatschappij van te maken en ook ik heb fouten gemaakt, maar wel mijn best gedaan"
"OK" zegt God"kom er ook maar in.En jij, Bill Gates , wat heb jij te zeggen?"
Zegt Gates : "Ik denk dat je op mijn stoel zit."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sinterklaas' cadeautjes (8.01/10)
Een agent staat met zijn paard voor het rode stoplicht te wachten. Naast hem staat een kleine jongen op zijn fietsje. De agent kijkt naar beneden en zegt: "Mooi fietsje heb je daar, zeker van Sin...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Einstein, Picasso & Bush (6.39/10)
Einstein gaat dood en komt in de hemel terecht. Plots staat hij voor een engel die hem vraagt: "En wie ben jij?" Einstein zegt: "Awel, ik ben Einstein!" "Serieus?", antwo...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
6 Drowning US Presidents (6.91/10)
6 US Presidents are in panic when the boat they are on starts drowning...Ford says: "What do we do?"
Bush says: "Man the lifeboats!"
Reagan says: &q...
Mop verder lezen (Je hebt 53% gelezen)
