Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
In de hemel
Bill Clinton, Mikhail Gorbatsjov en Bill Gates sterven en komen samen bij God aan.Vraagt deze aan Clinton: "Waarom moet ik je binnenlaten?""Wel" zegt Clinton "Ik heb geprobeerd om van de USA een socialer land te maken, met een betere Sociale Zekerheid en hogere minimumlonen. Ik weet dat ik fouten heb gemaakt, maar ik deed mijn best"
"OK, je mag erin" zegt God.
"En jij, wat heb jij te melden?""Ik"zegt Gorbatsjov"heb de glasnost en de perestrojka geïntroduceerd in de USSR en zo geprobeerd er een menselijker maatschappij van te maken en ook ik heb fouten gemaakt, maar wel mijn best gedaan"
"OK" zegt God"kom er ook maar in.En jij, Bill Gates , wat heb jij te zeggen?"
Zegt Gates : "Ik denk dat je op mijn stoel zit."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dat is Jef (7.2/10)
Jef is een doodgewone arbeider die veel mensen kent .Op een dag komt de grote baas binnen en zegt dat de koning komt en alles piekfijn in orde moet zijn.
Toen de koning dan eindelijk kw...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Dangaroe (6.71/10)
Mathilde en Prins Filip lopen door een safaripark, Mathilde ziet een giraffe en vraagt: "Wat is dat voor een beest?"Filip antwoordt: "Dat is een dangaroe."
Later z...
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
The Hu (7.22/10)
George: Condi! Nice to see you. What's happening?Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.
George: Great. Lay it on me.
Condi: Hu is the new leader of Chi...
Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
