Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Hollandse gierigheid
Komt er een jehova bij een Nederlander aan de deur en zegt:"Wij brengen u het licht".
Zegt die Hollander: "Als u goedkoper bent als de NUON sluit ik me bij jullie aan".
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Pintje bij een hoertje (6.68/10)
Een Hollander met 35 euro op zak wandelt over de rosse buurten in Antwerpen. Hij zit een lekkere hoer en denkt:" deze moet ik vandaag hebben". Hij loopt naar de hoer en zegt dat hij voor 35 ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Smakelijk eten (6.88/10)
Een Belg, Amerikaan en een Hollander werken op een wolkenkrabber, en gaan aan de rand zitten lunchen. De Amerikaan zegt: "Bah, alweer hamburger. Als dat morgen weer zo is, spring ik naar beneden....Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
