Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Homo's overtroeven
Drie homo's zitten in de sauna en plotseling rinkelt er iets. En de eerste homo haalt een gsm uit zijn gat en begint te bellen; Dan rinkelt er weer iets en de tweede homo haalt ook een gsm uit zijn gat. De derde denkt bij zichzelf 'ik moet die twee anderen toch kunnen overtroeven' en hij staat op en loopt naar het toilet. Daar propt hij wc-papier in zijn gat, dan gaat hij terug naar de sauna en zet zich weer bij de andere twee.Waarop er ene zegt: "Hé, er komt papier uit uw gat!"
"Ah, da zal mijne fax zijn die toekomt!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Is het lekker? (7/10)
Een vrouw is haar man aan het pijpen.Vraagt ze aan hem: "Is het lekker?"
Zegt hij:"Dat weet ik niet, jij hebt 'm in je mond....."...
Mop verder lezen (Je hebt 122% gelezen)
Het is niemand van bij ons... (6.46/10)
Drie vrouwen zijn op de camping in de kantine geweest. Ze hebben een borreltje op en lopen gearmd terug naar de caravan. Onderweg struikelen ze bijna over een stomdronken kerel die op de grond ligt. Z...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
Eindelijk (7.23/10)
Een hoertje neemt na een goed gevulde werkdag de trein.In de trein zit ze alleen met een man. Ze zet zich neer en zucht luidop: "Eindelijk samen!"
De man , enigszins geschrokk...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)