Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lang geleden
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
Uiteindelijk pakt ze een schoenlepel en bindt die met een touwtje vast aan zijn penis en ja hoor, dat lukt.
Zegt de ene eileider tegen de andere :''Ik heb al heel wat gezien hier, maar nog nooit dat ze op een brancard werden binnengebracht''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sak So Sie (6.05/10)
De juffrouw vraagt aan de kinderen in de klas of ze een muziekinstrument kunnen opnoemen. Jantje steekt zijn vinger op en zegt: Een Piano, Juf. Heel goed zeg de juffrouw. Pietje steekt zijn vinger op ...Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Hoeren met een olifant (6.61/10)
Er zijn 3 hoeren en op een dag beslissen ze om met een olifant te gaan neuken.de eerste gaat de kooi binnen en een tijdje later komt die al kreunend buiten:
"Oh kroket, da was zali...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Je bekijkt het hoe je bent (7.94/10)
Lees volgende titel : depenisvanjezusWat lees jij bij het bekijken van de titel ???
A. Als je leest '' de penis van jezus '' dan ben je bij de grote groep van mensen die...
Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
