Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lang geleden
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
Uiteindelijk pakt ze een schoenlepel en bindt die met een touwtje vast aan zijn penis en ja hoor, dat lukt.
Zegt de ene eileider tegen de andere :''Ik heb al heel wat gezien hier, maar nog nooit dat ze op een brancard werden binnengebracht''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De zwangere nonnen (7.81/10)
Een piratenschip vaart reeds maandenlang rond op zee. De bemanning kan zich niet meer inhouden en begint te masturberen. Na enkele weken begint het schip al plakkerig te worden. Na een paar maanden zi...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Viagra van de markt (6.33/10)
MINISTERIE VAN VOLKSGEZONDHEID.************************************************************
Er werd vandaag eenparig beslist om VIAGRA van de markt te halen.
Reden:
...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Een blinde en een kreupele (6.18/10)
Een blinde en een kreupele lopen samen op straat. Zegt de kreupele tegen de blinde: "Als ik nu op je schouders ga zitten, kun jij voor mij lopen en kan ik voor jou kijken." Zo gezegd, zo ged...Mop verder lezen (Je hebt 42% gelezen)
