Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lang geleden
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
Uiteindelijk pakt ze een schoenlepel en bindt die met een touwtje vast aan zijn penis en ja hoor, dat lukt.
Zegt de ene eileider tegen de andere :''Ik heb al heel wat gezien hier, maar nog nooit dat ze op een brancard werden binnengebracht''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hij doet nog steeds pijn (7.91/10)
Twee vrouwen spelen op zondagmorgen een partijtje golf. Op een zeker moment slaat de ene vrouw de bal behoorlijk uit de richting. Het is zelfs zo erg dat ze enkele honderden meters verder een man raa...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Operatie gelukt? (6.18/10)
Een man wordt opgenomen in een ziekenhuis omdat hij een probleem heeftmet zijn geslachtsorgaan, waardoor hij een besnijdenis moet ondergaan, een kleine
routine-operatie...
Wann...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Ik denk dat hij homo is (6.35/10)
Dennis komt terug thuis van zijn vriend en hij kijkt ietwat bezorgd."Wat is er ?" vraagt zijn moeder.
"Ik denk dat Jeroen een homo is" zegt Dennis....
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
