Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lang geleden
Een heel oud mannetje komt bij een hoertje, want hij wil er graag eens tegenaan.Maar wat het hoertje ook doet; strippen, strelen, het helpt allemaal niets, hij krijgt hem niet omhoog.
Uiteindelijk pakt ze een schoenlepel en bindt die met een touwtje vast aan zijn penis en ja hoor, dat lukt.
Zegt de ene eileider tegen de andere :''Ik heb al heel wat gezien hier, maar nog nooit dat ze op een brancard werden binnengebracht''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Zwitserse berenlul (6.09/10)
Een fors geschapen kerel loopt de kroeg binnen en bestelt een bier. Met een enorm hoge stem wordt de bestelling gedaan. Na een aantal biertjes verder komt de uitbater bij hem en zegt: "zou je nie...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Geesten (8.01/10)
Een koppel is aan het golf spelen op de meest luxueuze court van het land, midden in een superexclusieve villawijk. Aan het derde hole gekomen zegt de man tegen zijn vrouw: "Hier moet ge goed opp...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
Slim boerke (7.89/10)
Een boerke besluit te gaan zwemmen in een meertje op zijn land.Hij neemt een emmer mee, zodat hij op de terugweg wat fruit kan
plukken.
Als hij het meertje nadert, hoort...
Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
