Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Het warme deken
Twee gekken ontsnappen uit het gesticht, pikken 2 fietsen in het dorp en zijn ribbedebie. 's Nachts zoeken ze zich onder een dikke eik in een weiland een plaatsje om te slapen. Rond middernacht wordt ene van de 2 wakker en ziet de andere zitten te bibberen waarop de eerste zegt: "Koud hé! Weet je wat we leggen de fietsen op ons en gebruiken die als deken."Zo gezegd zo gedaan maar een uurtje later maakt de tweede gek de eerste wakker en zegt: "Ja jij ligt zalig te slapen maar ik vrek nog van de kou." Waarop de eerste gek recht staat een inspectie ronde loopt rond de tweede gek en roept: "Haha dat zal wel, er ontbreken 2 spaken in je achterwiel!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Driewieler (7.4/10)
Twee konijntjes en een egeltje zitten 's avonds langs de kant van de weg. Vraagt het egeltje: 'Hoe komt dat nou? Je ziet altijd platgereden egeltjes op de weg liggen, maar nooit een platgereden konijn...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Ik heb AIDS! (6.34/10)
Een gast en vrouw hebben gedaan met neuken.Zitten ze beide op de rand van het bed. Begint de vrouw te giechelen: "Hihihi, moet ge nu eens iets weten? ik heb AIDS!!! Hahahaha"
...
Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
Dat wil ik best doen! (6.09/10)
Ik zat thuis, rustig naar de televisie te kijken en er wordt aangebeld.Ik blijf rustig zitten totdat de bel een tweede keer gaat.
Ik ga uiteindelijk dan toch open doen e...
Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
