Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een vuil leven
Een penis en een sigaret waren op wandel.Zegt de sigaret tegen de penis: ik heb een vies leven se. Ze steken mijn haar in de fik, ze zuigen aan mijn zweetvoeten en breken mijne kop in den assenbak.
Zegt de penis tegen de sigaret: en ik dan he! Ik heb een vuiler leven. Ik steek altijd in een vuil smerig onderbroek en als mijn baas een nieuw vriendinneke heeft beginnen ze aan mijne nek te trekken, te sabbelen en te zuigen tot ik van protest recht ga staan, en wete wa ze dan doen? Dan duwen ze mij nog in een zwart gat. Man man man, daar moet ik pas van kotsen zie!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Smaakpapillen (7.5/10)
Tijdens een les biologie aan de Havard universiteit gaf de prof een uitweiding over het glucose gehalte in het mannelijke zaad. Dankzij deze glucose kunnen de spermacellen lange tijd overleven op zoek...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Wie rijdt er met wie... (7.72/10)
De stichter van Ford Auto's gaat naar de hemel. Petrus zegt hem dat hij, wegens zijn enorme verdiensten in de auto-industrie, mag kiezen met wie hij in de hemel wil omgaan. Ford denkt even en zegt: &q...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Cheated 3 times (6.41/10)
Sam and Becky are celebrating their 50th wedding anniversary. Sam says to Becky, "Becky, I was wondering - have you ever cheated on me?" Becky replies, "Oh Sam, why would you ask such a...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
