Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Chinese remedie
Een zakenman komt terug thuis van een zakenreis in China en had er de bloemetjes behoorlijk buiten gezet. Thuis merkt hij dat zijn piemel groen uitgeslagen is.Verschillende dokters worden geraadpleegd: "Als de groene piemel komt van bij de meisjes in China is de ziekte niet te genezen. Afsnijden is de enige remedie."
Onze zakenman vindt dat toch wat radicaal en vliegt terug naar China: "De Chinese dokters zullen hiermee wel meer ervaring hebben".
"Zekel bij de meisjes geweest? En Belgische doktels willen afsnijden? Niet nodig, niet nodig! Binnen enkele dagen valt hij vanzelf af."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nieuwe ziekte (7.64/10)
Er komt een man bij de dokter.Zegt de dokter: "Ik heb een goed bericht en een slecht bericht.
"Nou, zegt de patiënt, "dan eerst maar het goede bericht."
Wa...
Mop verder lezen (Je hebt 70% gelezen)
Stotteraar (7.48/10)
Een stotterende man is op zoek naar werk en gaat naar een uitgever. Hij vraagt aan de uitgever: "I-i-ik w-w-il gr-r-raag b-b-bijbels vvverkopen, k-k-kan d-dat? de uitgever heeft medelijden met de...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Het is groen en... (6.07/10)
Het is groen en het komt niet buiten als het regent.Een gemeentewerker....
Mop verder lezen (Je hebt 230% gelezen)
