Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vuile Verpleegster
Hoe herken je een vuile verpleegster ?- Aan haar wit-geel kruis
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nootjes (7.75/10)
Een man en zijn vrouw zitten 's avonds samen naar tv te kijken. De man is pindanootjes aan het eten en tracht ze in zijn mond te werpen. Echter, op een gegeven moment stoot zijn echtgenote hem aan net...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Dankbare patient (6.59/10)
Een kunstschilderes was dermate tevreden over de behandeling door haar oogarts dat ze als dank een schilderij had gemaakt voor haar oogarts. Toen de arts het schilderij van een gigantisch groot oog vo...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Gestraft voor je huiswerk (6.33/10)
Jantje zat in de klas en vroeg aan de meester: "Meester, word je gestraft voor iets dat je niet gedaan hebt?" Waarop de meester antwoordde: "Natuurlijk niet Jantje, als je niets gedaan ...Mop verder lezen (Je hebt 46% gelezen)
