Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Te veel gedronken
Een mannetje heeft in de kroeg een stevig stuk in de kraag zitten zuipen.Als hij naar buiten stapt, heeft het flink geregend: het asfalt glimt van het water.
'Holy Shit', zegt de man, 'nou moet ik nog over een rivier zwemmen ook.'
Hij neemt een aanloop en maakt een duik.
Hij komt keihard op het asfalt terecht.
'Krijg nou de tering, 'roept hij: 'heeft het nog gevroren ook!'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Roodkapje en de boze wolf (7.29/10)
Roodkapje komt in het bos en ziet opeens de boze wolf achter een boom zitten.Ze loopt er naartoe en zegt: "Wolf wat heb je klein oogjes."
Waarop de wolf antwoordt: "Rot...
Mop verder lezen (Je hebt 87% gelezen)
Pilsje bewaken (6.69/10)
Een man moet in de druk café even naar de WC. Om te voorkomen dat zijn zojuist getapte pilsje wordt opgedronken, zet hij er een briefje bij. Op het briefje staat: 'Ik heb erin gespuugd.' Als de man te...Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
De 80-jarige moeder (6.77/10)
Door gebruik te maken van allerlei nieuwe technieken, slaagde een 80-jarige vrouw er alsnog in haar kinderwens in vervulling te doen gaan. Ze was nog maar enkele dagen terug van het ziekenhuis toen ee...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
