Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
3 Homo Moppen
Wat zijn 10 homo's achter elkaar?- Een pijpleiding
En wat zijn dan 10 homo's boven op elkaar?
- Een boortoren
Er zitten 4 homo's in bad 1 laat een scheet welke?
- De achterste, die heeft zijn kont nog vrij
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe secretaresse (7.78/10)
Een man komt thuis van zijn werk en zegt tegen zijn vrouw: "Schatje, ik heb een nieuwe secretaresse. En weet je wat? Ze had een blauw-witte bh aan! Weet je wel, de kleuren van Turnhout. Nou ja, h...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Oekoeboekoe (6.62/10)
Er loopt een man in het bos, het grote homo bos der negers. Hij wandelt en wandelt, ondertss en deuntje aan het fluiten, als er opeens 10 negers uit de struike springen, en hem goed vasthouden dat hij...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
50 jaar geleden... (7.76/10)
Een oud bejaard koppel ging als weekenduitstap naar de plaats waar ze elkaar het eerst ontmoet hadden. Terwijl ze in het café zitten zegt de oude man: "Herinner je nog Marie, de eerste keer, toen...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
