Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nooit doen!
Waarom mag je nooit een marokaan op een fiets overrijden- Omdat het uw fiets zou kunnen zijn
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
99 Nederlanders 1 Belg (6.49/10)
99 Nederlanders en één Belg zitten op een vliegtuig . Plots breekt het dak van het vliegtuig af en moet iedereen zich met beide handen vasthouden aan zijn stoel om niet weg te vliegen. De piloot roept...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
De vracht paaseieren (7.05/10)
De firma COTE D 'OR, moest een vracht paaseieren gaan leveren in Meeuwen. Onderweg verloor hij de controle over zijn stuur en miste een bocht. Hij belande in een weide, waar het dekzeil scheurde en de...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Toekomstvoorspellingen (6.86/10)
Den osama en den george zitten gezellig wat te praten, via allerlei omwegen beginnen ze over tv programma's te praten den osama zegt tegen george dat hij niet snapt dat er in star strek chinezen en ne...Mop verder lezen (Je hebt 59% gelezen)
