Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Geplunderd door Marokkaan
Hoe weet je dat een marokaanse dief je heeft geplunderd- De vuilbakken zijn leeg en je honden zijn verkracht
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Amerikaanse spion (7.81/10)
In tijde van de koude oorlog, trainde Amerika de beste spion ooit, speciaal voor het werk in Rusland. Hij werd gedropt achter de linies, en toen hij bij het russische bolwerk (een café, nota bene) toe...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
De loodgieter uit Antwerpen (7.67/10)
Een loodgieter uit Antwerpen krijgt de opdracht om een defecte wc te gaan herstellen in Borgerhout op het derde verdiep. De loodgieter belt aan en er komt een vrouwtje met hoofddoek op het balkon te...Mop verder lezen (Je hebt 45% gelezen)
Hollands verstand of gierig? (6.45/10)
Een Belg komt toevallig een Hollandse vriend tegen in Parijs.Ze slaan een praatje en de Hollander vertelt dat hij er op huwelijksreis is.
"Waar is je bruid dan?" vraa...
Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
